czwartek, 16 czerwca 2016

Szalone ogłoszenia!

Pozytywna psychologia

Przemalowałam bloga. Coś mi nie pasowało w tamtym układzie i kolorystyce... Wydawało się jakieś takie... infantylne? Niepoważne? (Tak, wiem, że to właściwie synonimy.) W każdym razie to jeszcze nie koniec, chociaż na dzisiejszą godzinę musi wystarczyć. Ale nie to jest najważniejsze!

Założyłam sklep z koszulkami dla psychologów (Koszulki psychologiczne). Niby nie dotyczy to głównych odbiorców bloga, ale wierzę, że pomożecie mi rozruszać ten sklep i dotrzecie do swoich dziwnych znajomych, którzy poświęcili pięć lat życia, żeby móc zawodowo pomagać innym (owszem, niektórzy idą na psychologię w tym celu). W przyszłości pojawią się też koszulki dla osób zakręconych na punkcie psychologii, więc wtedy będziecie mogli znaleźć coś dla siebie. Do tego czasu rozpropagujcie proszę sklep, gdzie się da. Na fanpage'u Pozytywnej psychologii przykleiłam post z linkiem do sklepu - będzie mi niezmiernie miło, jeśli udostępnicie dalej.

Jeśli macie jakieś pomysły albo chcielibyście zobaczyć swój tekst na koszulce, to dajcie znać - postaram się coś zorganizować :) Oczywiście w sklepie regularnie będą dochodzić nowe projekty. Tymczasem zapraszam na stronę sklepu:

2 komentarze:

  1. Bardzo korzystna zmiana wyglądu :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też tak sądzę :D Tym bardziej dziękuję za potwierdzenie, że nie tylko ja tak uważam :)

      Usuń